Multirama 3D zestaw 15/1 ORZECH ramki

New product

Opis przedmiotu

W nazwie/tytule przedmiotu podano nr zestawu oraz kolor. Pierwsze zdjęcie przedmiotu określa układ, kolor i ilość ramek w tym zestawie.

- Podany format ramki jest to wymiar fotografii jaką można w niej umieścić.

- Multirama 3D jest zestawem trwale połączonych ramek z naturalnego drewna sosnowego

- Listwa płaska jej przekrój widoczny na zdjęciu, malowana: bejca + lakier.

- Każda ramka posiada przeszklenie z markowej plexi oraz tylną ściankę z płyty meblowej HDF.

- Ten produkt występuje również w większych formatach ramek. W zależności od formatu zmienia się wymiar zewnętrzny i cena. Poniżej wymiary zewnętrze tego zestawu przy określonym formacie ramek.

10x15: 106x48 cm
13x18: 127x57 cm
15x21: 145x65 cm

Szczegółowe wykonanie zestawu oraz dokładny wzornik kolorów można znaleźć na pozostałych zdjęciach w galerii.

In Stock

120,00 zł

Budowa Multiramy
W każdym zestawie występuje określona liczba ramek zależnie od wybranej kompozycji multiramy. Pojedyncze ramki zachodzą na siebie tworząc trójwymiarowy efekt 3D. Na pierwszym zdjęciu widać które ramki mogą zachodzić na pozostałe. Multiramy zbudowane są ze staranie wykonanych i trwale połączonych pojedynczych ramek. Otrzymujecie Państwo kompletny zestaw połączony w jedną całość, gotowy do zawieszenie na ścianie. Ramki w zestawie multiramy posiadają przeszklenie wykonane z wysokiej jakości plexi, otwierane tylne ścianki z płyty meblowej HDF.

Mocowanie zestawu na ścianie
Multiramy 3D mocujemy na ścianie na jednej lub dwóch zawieszkach w zależności do wielkości zestawu. Zawieszka przykręcona jest z tyłu zestawu. Multirama może być zawieszona w pionie lub poziomie wystarczy przykręcić zawieszkę na odpowiednim boku.

Wykonanie ramek
Ramki wykonane są z naturalnego drewna sosnowego barwionego bejcami rustykalnymi. Następnie zestaw pokrywany jest bezbarwnym lakierem akrylowym. Zdjęcia w zestawie można dowolnie przekładać otwierając tylną ściankę jak ma to miejsce w tradycyjnej ramce.

Realizacja i wysyłka
Każdy przedmiot wykonywany jest na zamówienie według określonego w opisie wzoru i koloru. Czas realizacji może wynieść około 5 dni roboczych.
Jeśli masz jakiekolwiek sugestie lub pytania, odnośnie zamawianego przedmiotu lub terminu dostawy skontaktuj się ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu. Jako bezpośredni producent realizujemy również indywidualne zamówienia, jesteśmy w stanie wykonać ramki w dowolnej ilości na dowolny wymiar zdjęć.

RelatedProducts