Multirama S 1000 MAHOŃ Zestaw z szablonem

Multirama S 1000

New product

Opis przedmiotu

W nazwie/tytule przedmiotu podano nr zestawu oraz kolor. Pierwsze zdjęcie przedmiotu określa układ, kolor i ilość ramek w tym zestawie.

- Ramki z naturalnego drewna sosnowego, listwa o przekroju 26x16mm.

- Każda ramka posiada przeszklenie z markowej plexi oraz tylną ściankę z płyty meblowej HDF.

- Poniżej podano formaty i ilość ramek występujących w tym zestawie oraz wymiary zewnętrzne całej Multiramy w centymetrach

- Lista:

Ramka 30x21  - sztuk 2
Ramka 21x30  - sztuk 2
Ramka 18x24  - sztuk 4
Ramka 21x15  - sztuk 2

 Wysokosc: 100
 Szerokosc: 118

- Podany format ramki jest to wymiar fotografii jaką można w niej umieścić

Szczegółowe wykonanie zestawu oraz dokładny wzornik kolorów można znaleźć na pozostałych zdjęciach w galerii.

In Stock

154,00 zł


Budowa Multiramy
W każdym zestawie występuje określona liczba ramek różnego formatu, ułożonych w określony wzór opisany w powyższej karcie produktu. Poszczególne ramki wieszamy na ścianie osobno, według dostarczonej instrukcji montażu zgodnie z otrzymanym w zestawie szablonem multiramy. W komplecie otrzymacie państwo szablon umożliwiający zawieszenie wzoru, zestaw zawieszek i gwoździków, oraz małą poziomnicę do ustawienia już zawieszonych ramkę. Poszczególne ramki multiramy posiadają przeszklenie wykonane z wysokiej jakości plexi, otwierane tyle ścianki z płyty meblowej HDF.

Mocowanie zestawu na ścianie
Każdy szablon daje nam możliwość montażu otrzymanego zestawu w pozycji poziomej lub pionowej. Pierwszą czynnością jest chwilowe przymocowanie szablonu do ściany najlepiej przy pomocy papierowej taśmy malarskiej. Następnie w wyznaczonych miejscach wbijamy załączone w zestawie gwoździki. Kolejnym krokiem jest ostrożne usunięcie szablonu ze ściany i powieszenie ramek w odpowiednich miejscach zgodnie z załączoną instrukcją.

Wykonanie ramek
Ramki wykonane są z naturalnego drewna sosnowego barwionego bejcami rustykalnymi. Następnie zestaw pokrywany jest bezbarwnym lakierem akrylowym. Zdjęcia w zestawie można dowolnie przekładać otwierając tylną ściankę jak ma to miejsce w tradycyjnej ramce.

Realizacja i wysyłka
Każdy przedmiot wykonywany jest na zamówienie według określonego w opisie wzoru i koloru. Czas realizacji może wynieść około 5 dni roboczych. Jeśli masz jakiekolwiek sugestie lub pytania, odnośnie zamawianego przedmiotu lub terminu dostawy skontaktuj się ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu. Jako bezpośredni producent jesteśmy w stanie wykonać ramki w dowolnej ilości na indywidualne zamówienie na dowolny wymiar zdjęć.

RelatedProducts